Başlık

Takipçi satın almak zararlı mı, faydası oluyor mu, güvenli mi?

Başlık

Instagram takipçi satın almak zararlı mı?

Asla zararlı değil. En basit yolla bu işlemde sizden şifre istenmediği için zararlı olması mümkün değil. O zaman bu işlemin zararları varsa biz bunu rakiplerimize yaparız ve bu işlem sonucu Instagram yaptırım uygularsa ciddi bir adaletsizlik durumu olur. Tabi profesyonel ve organik bir yükleme yapılması ciddi önem taşımaktadır. Ufak detaylar ile aslında takipçilerden alınması gereken performansı üst düzeyde alabilirsiniz. Örneğin satın alacağınız kişiler bu işlemleri deneme hesaplar ile test ediyorlar mı? İstatistikleri inceleyip en doğru sonuca ulaşacak yöntemler için araştırmalar yapıyorlar mı? Daha önce yapılan işlemlerden alınan sonuçlar olumlu mu? Takipçilerin sadece sayı olarak kalmaması için bir çok detay mevcut ve Instagram takipçi satın alma konusunda başarılı bir yol çizmek istiyorsanız işini bilen kişiler ile çalışmalısınız.

Takipçi satın almanın faydası oluyor mu?

Evet, fazlasıyla yararı olmakta. Hemde sayamacağımız kadar fazla etkisi var. En basit örnek ile takipçi satın alma kararınızın arkasında bir psikoloji bilimi yatıyor. Takipçi almanın hesabınıza mükemmel bir etkisi de diğer insanların sizi takip etmesini insanların referans olarak görmesidir. 10.000 Takipçinizin olması durumunda dışarıdan bakan insanlar için bu sayı referanstır ve güven verir. Yüksek takipçi sayıları insanda takip etme ve merak hissi uyandırmaktadır. Sadece sayı olarak görünümü bile bu kadar etkilidir. Yani takipçi satın almak profilinizin yeni takipçiler ile etkileşime geçmesini sağlamaktadır. Her zaman söyleriz takipçi satın almak fenomenliğe giden yolda mecburi bir sapaktır.

Takipçi satın aldıktan sonra artık daha istekli bir çalışma aşkı içinizi sarabilir. Daha fazla kişiye hitap ediyor olmanız çalışmalarınıza daha fazla özen göstermenizi sağlayacaktır. Daha iyi bir motive ile yapacağınız işlerde daha başarılı sonuçlar yakalacağınıza eminiz. İşin sonunda oluşan etkileşimi arkanıza yaslanın ve izleyin.

  • Daha etkili bir profile sahip olursunuz.
  • Paylaşım yaptığınız gönderilerde etkileşim oranı artar.
  • Gönderilerden almak istediğiniz geri dönüşlere ulaşırsınız.
  • Kurumsal imajınızı destekler.
  • Verdiğiniz reklamlardan daha fazla geri dönüş elde edersiniz.

Takipçi satın almak güvenli mi

Evet güvenli bir işlemdir. Bu güzel etkileri duyduktan sonra almak istiyorum artık diye bir karar verdiğiniz de dikkat etmeniz gereken konu ise dolandırıcılardır. Her işte olduğu gibi bu sektörde de geçmişi olmayan amatörler mevcut. Bu kişilerden ve diğer dolandırıcılardan uzak durarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Satın almadan önce kişinin sitesinin olup olmadığını mutlaka sorun. Daha sonra ise sitenin kaç yıllık olduğuna internetten bakabilirsiniz veya site hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Web sitesi bir nevi kimliktir ve her bilgiyi barındırır. Bu nedenle eski olmayan yeni kurulmuş siteler pek güvenli değildir. Zira kişi dolandırıcı olsa bile hakkında bilgi bulamayız.

Takipçi satın alanlar nasıl anlaşılır?

Yapılan işlemde aslında en dikkat edilmesi gereken konu profilin inandırıcılığıdır. Bu konuda takipçi sayısının beğeni sayıları ile doğru orantıda olması ilk dikkat edilmesi gereken hususlardandır. İnandırıcı olmayan bir profil yeni kişilere ve takipçilerine güven veremez. Yani inandırıcı bir sayı oluşturamazsanız aldığınız takipçilerin faydası yerine zararını görebilirsiniz. Takipçi satın aldıktan sonra profilinizi tekrar gözden geçirip bu sayıya layık bir profil mi diyerek incelenmelidir. Bu etapta beğeni sayıları az ise yükseltilmelidir. Bu süreçte yapılan en büyük hata beğeni sayılarının az olmasıdır. Diğer bir yapılan hata ise az gönderi sayısıdır. On bin takipçi sayısında 20 gönderi olması ciddi anlamda inandırıcılığını yitirmektedir.
İnstagram Takipçi Almak için https://sosyalmedyaevim.com/instagram/takipci-paketleri 

Yeni Siparis !
5 dakika once İnstagram Paylaşımınıza +100 Türk Beğeni (Like) siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once İnstagram Paylaşımınıza +100 Türk Beğeni (Like) siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Twitter Anketinize +1.000 Oy Kullanma siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Twitter Anketinize +1.000 Oy Kullanma siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Twitter Anketinize +1.000 Oy Kullanma siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Twitter Anketinize +100 Oy Kullanma siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Instagram +100 Canlı Yayın İzleyicisi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once Instagram +100 Canlı Yayın İzleyicisi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once İnstagram Paylaşımınıza +100 Türk Beğeni (Like) siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once İnstagram Paylaşımınıza +100 Türk Beğeni (Like) siparisi geldi.